Teslimat ve İade Şartları - Lavish Hera Kozmetik - Lavish Hera Kozmetik

Gizle-Goster-Kucuk-2-2

Teslimat ve İade Şartları

Lavishherakozmetik.com.tr’dan verdiğiniz siparişlerinizi veya ürünlerinizi iptal ve iade etmek için iletisim@lavishherakozmetik.com.tr mail adresine veya iletişim sayfamızdan bu talebinizi bildirmeniz gerekmektedir. Burada belirtilen tüm şartlar sadece Lavishherakozmetik.com.tr’dan satın alınan ürünler için geçerlidir. Paketin Lavish Hera Kozmetik merkez binasına gelişi sırasındaki sorumluluk tüketiciye aittir. Ürün tarafımıza ulaştıktan sonra gerekli incelemelerin ardından ürün iadesi kabul edildiğinde, ürünün ücreti tarafınıza iade edilecektir.


Ürün iadesi işlemlerinde, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri uygulanır. Ürün müşteriye ulaştıktan sonra 7 gün içerisinde cayma hakkı kullanılabilir. Cayma hakkının kullanılması için Müşterinin, bu süre içinde Lavishherakozmetik.com.tr'a e-posta veya telefon ile bildirimde bulunması ve ürünün kullanılmamış olması şarttır. Cayma hakkının kullanılması halinde, 3. kişiye veya Müşteriye teslim edilen ürünün Lavishherakozmetik.com.tr'a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takiben ürün incelemesi uzmanlar tarafından gerçekleştirilir. İade işlemleri yine PTT Kargo ile yapılmaktadır. Kargo ücreti gönderene aittir. İnceleme sonucunda iade alınması uygun olan ürünlerin 3 gün içinde ürün bedeli Müşteri'nin ödeme yöntemi ile aynı yöntem kullanılarak iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa diğer yasal yükümlülükler iade edilemez.


Cayma-İptal Hakkı

Müşterinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde müşteri cayma hakkını kullanamaz.


İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, irsaliye, sertifika, ürün kutusu, ambalajı ve diğer tüm evrak ve materyallerin, eksiksiz ve hasar almamış şekilde, sayfanın altında bulunan adrese gönderilmesi gerekmektedir. İade gönderimi sırasında, kargo firmalarından, ya da iade işlemini gerçekleştiren müşteriden kaynaklanan sebeplerle, ürün ve ürünle birlikte gönderilen evrak ve materyallerde meydana gelen bozulma ya da benzeri değer kaybettirici her türlü durumun sorumluluğu iadeyi gerçekleştiren müşteriye aittir. Bildirim için iletişim sayfamızı kullanabilir, ya da iletisim@lavishherakozmetik.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.


İade alındıktan sonra, iade şartlarının yerine getirilip getirilmediği tarafımızca incelenir. İade onaylanırsa, 3 gün içinde ürünlerin bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse, kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse, banka hesabına iade edilir. İadenizin kredi kartı hesabınıza yansıması bankanızın işlem durumuna bağlıdır.